גולד דאנס

החשיבות של אוננות בחיינו

החשיבות של אוננות בחיינו

אוננות היא חלק נורמלי ובריא מהחיים של גברים בוגרים. למרות אופי הטאבו של הנושא, העובדה נותרה כי אוננות חשובה לבריאות פיזית ונפשית בנוסף להנאה מינית. על ידי לשים בצד את כל הסטיגמות ולהבין את היתרונות של הנאה עצמית, גברים בוגרים יכולים ליהנות מחוויות מיניות בריאות ומספקות.

אנו מתחילים לאונן בגיל מאוד צעיר כאשר אנו לומדים על עצמינו ועל גופינו. וכאשר אנו מתחילים להתבגר, האוננות מלווה בהשתוקקות לקיים יחסי מאמין. כלומר אנו מאמינים כי זהו פתרון זמני שבקרוב יוחלף בחיי מין פעילים. אך למעשה האוננות חשובה בפני עצמה, וגם אנשים בעלי חיי מין פעילים נוהגים לאונן.

אוננות מקדמת תפקוד ערמונית בריא ויכולה להפחית את הסיכון למחלות ערמונית. על ידי לקיחת הזמן לחקור באופן קבוע את הגוף ואת ההנאה של האדם, אדם יכול ללמוד לזהות את סימני העוררות והאורגזמה, לעזור לו להיות מודע יותר לתגובות המיניות שלו. הבנה והתכווננות לאותות אלה יכולה לעזור לשפר את הביצועים המיניים עם בת הזוג.בנוסף, אוננות נותנת לאדם הזדמנות להיות מסופק מינית מבלי להיות תלוי במישהו אחר. זה חשוב במיוחד עבור אנשים שעשויים להיות רווקים או שאין להם גישה קלה לשותף. לקיחת תפקיד פעיל בחקר ההנאה המינית יכולה לעזור לטפח תחושה בריאה של הערכה עצמית וביטחון. כמובן שלפעמים נרצה לאונן, ולפעמים לבלות עם נערות ליווי של סוכנות melissa-vienna-escort, אין סתירה בין הדברים הללו וחשוב לעשות את שניהם. זה יתרום לבריאותכם הפיזית והנפשית.

אוננות יכולה גם להקל על הלחץ. הנאה מינית משחררת אנדורפינים והורמונים אחרים שיכולים לעזור בהרפיה. זה יכול להתבטא בשינה טובה יותר ובריכוז רב יותר. אנשים רבים מוצאים כי אוננות יכולה להיות הקלה גדולה מתח להשתמש לפי הצורך לאורך כל היום.

אוננות היא חלק חשוב בלהיות מבוגר ויש לאמץ אותה ככזו. על ידי מציאת דרכים משמעותיות לחקור הנאה והבנת היתרונות הרבים שמגיעים עם זה, גברים בוגרים יכולים ליהנות מחוויות מיניות בריאות ומספקות. אם נשים בצד את כל הסטיגמות, גברים יכולים לקצור את הפירות של לקיחת חלק פעיל בבריאות המינית שלהם.

20 סיפורי סקס משכנעים

החוויה האנושית רוויה בסיפורי סקס - מהטרגי ועד הקומי וכל מה שביניהם. בין אם זה רומן נואש ומלא תשוקה או מסע לשלוט באמנות הפיתוי, חקירת…

20 סיפורי סקס משכנעים

זקפות: כל מה שאתה צריך לדעת

זקפות הן תהליכים ביולוגיים מורכבים המתרחשים בגוף הגברי וחיוניים לעוררות מינית. למרות שרובנו מכירים את המונח, עדיין יש הרבה מה ללמוד ולהבין עליו. מאמר זה…

זקפות: כל מה שאתה צריך לדעת

בלוגים ארוטיים: סקירה כללית של תת-הז'אנר ההולך וגדל של כתיבה ארוטית

בלוגים ארוטיים, או בלוגים סקס כפי שנקרא לפעמים תת הז'אנר, קיימים מאז אמצע שנות התשעים. כתיבת בלוג ארוטית מתמקדת בדרך כלל במין ובפעילויות מיניות מנקודת…

בלוגים ארוטיים: סקירה כללית של תת-הז'אנר ההולך וגדל של כתיבה ארוטית