גולד דאנס

המוזיקה של דיוויד בואי

המוזיקה של דיוויד בואי

אני בטוח שזה אנדרסטייטמנט כשאני אומר שהמוזיקה של דיוויד בואי השפיעה על החיים של כולם בדרך כלשהי. הצליל הייחודי שלו והפרסונה האיקונית שלו הפכו אותו לאחד המוזיקאים המשפיעים ביותר בדורנו. קשה להצביע על רגע אחד שבו המוזיקה של דיוויד בואי באמת התחילה להגדיר דור, אבל אפשר לומר שבלעדיו, המוזיקה הפופולרית לא הייתה אותו הדבר.

דיוויד בואי החל את הקריירה שלו בתחילת שנות ה-70, והסאונד שלו היה שילוב של גלאם רוק, רוק פסיכדלי וסול ו-R&B של שנות ה-60. הוא יצר לעצמו פרסונה, המכונה זיגי סטארדאסט, והוא השתמש בפרסונה הזו כדי לשבור מחסומים בתעשיית המוזיקה ולהתחבר לאנשים. כתיבת השירים שלו עסקה בנושאים של בריאות הנפש, מיניות, ניכור וטכנולוגיה. הוא זכה להצלחה בז'אנרים שונים, אך עיקר המשיכה שלו נותרה זהה.

בואי זכה להכרה ולשבחים על השפעתו העצומה על תעשיית המוזיקה, והשפעתו מגיעה גם לאמנים כמו מדונה, ליידי גאגא ו-My Chemical Romance. כולם הושפעו ישירות מהסגנון והסאונד של דיוויד בואי, בין אם זה דרך השירים שלהם או שיתופי הפעולה שלו עם אחרים. קשה לדמיין איך המוזיקה הייתה נשמעת היום אלמלא היה דמות מפתח כל כך בתעשייה.

למרות פטירתו בשנת 2016, המוזיקה של דיוויד בואי ממשיכה להשפיע ולעורר בנו השראה. תרומתו לתעשיית המוזיקה נותרה ללא תחרות והשפעתו מורגשת עד עצם היום הזה. אם אי פעם היה לכם העונג להאזין לאחד משיריו של דיוויד בואי, אתם ודאי יודעים עד כמה המוזיקה שלו נצחית ועוצמתית. מורשתו והמוזיקה שלו ימשיכו לחיות לנצח.

אם אינכם מכירים את המוזיקה של דיוויד בואי, בהחלט כדאי לנסות להכיר. אתם גם יכולים להשתמש בה על מנת ליצור אווירה מיוחדת בחדר השינה כאשר אתם מבלים עם נערות ליווי בבת ים.

"דע למה לצפות כשאתה שוכר

"דע למה לצפות כשאתה שוכר נערת ליווי" למרות שחברות מודרניות רבות הופכות פתוחות יותר לסוגים שונים של ביטוי מיני, זה עדיין יכול להיות שנוי במחלוקת…

"דע למה לצפות כשאתה שוכר

בלוגים ארוטיים: דרך מפתה לחקור את המיניות שלך

בלוגים ארוטיים הופכים פופולריים יותר ויותר כדרך לחקור נטיות מיניות אישיות. הם צורה מקוונת של פרסום אישי, בדרך כלל מורכב בפורמט יומן או נרטיב אישי,…

בלוגים ארוטיים: דרך מפתה לחקור את המיניות שלך

שחררו את הפנטזיות הארוטיות הפרועות ביותר שלכם

חקירת הפנטזיות שלנו מספקת הזדמנות לחקור את עצמנו ברגעים האינטימיים ביותר שלנו, לדחוף את גבולות הרצונות שלנו מבלי להתפשר על מערכות היחסים שלנו. בין אם…

שחררו את הפנטזיות הארוטיות הפרועות ביותר שלכם