גולד דאנס

25 תנוחות סקס להנאה מקסימלית

25 תנוחות סקס להנאה מקסימלית

החיים יכולים להיות משעממים לפעמים, אבל דבר אחד שאתה תמיד יכול לסמוך עליו כדי להחזיר את התבלינים לחדר השינה הוא להתנסות בתנוחות מין שונות. בין אם אתם מחפשים ריגושים, אורגזמות טובות יותר או רוצים למצוא את התנוחה המושלמת לחדירה עמוקה, ישנן אינסוף אפשרויות כשמדובר בניסיון תנוחות מין חדשות ומרגשות.

כשמדובר בתנוחות מין, הכל קשור למציאת מה שעובד הכי טוב עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך. חשוב לזכור להתמקד בתקשורת ולכבד את הגבולות אחד של השני. זכרו כי סוגי הגוף, המגבלות הפיזיות וההעדפות ישפיעו כולם על התנוחות המתאימות ביותר לזוג נתון. ניסיון ונוחות אחד עם השני הם גם גורמים חשובים.

הנה רשימה של 25 תנוחות מין שיכולות לספק הנאה מקסימלית לך ולבן זוגך. אחרי הכל, סקס צריך להיות מהנה עבור שני בני הזוג!
פורטל מומלץ

1. מיסיונרית – התנוחה המיסיונרית, הנחשבת לתנוחת מין "קלאסית", מניחה את הגבר ישירות על האישה, בעוד האישה שוכבת על גבה. תנוחת מין זו עובדת היטב עבור אנשים בכל הגדלים, וניתן להתאים אותה במגוון דרכים כדי להתאים לכל צורך.

2. מיסיונרית הפוכה – תנוחת מין זו הפוכה מהמיסיונרית המסורתית, שכן הגבר שוכב שטוח על גבו בעוד האישה ממוקמת למעלה. בגלל הזווית ההפוכה, תנוחת מין זו יכולה לספק תחושה ייחודית לשני בני הזוג.

3. דוגי סטייל – דוגי סטייל הוא תנוחת מין ידועה, שכן הוא מספק חדירה עמוקה יותר. הגבר יושב על ארבע בעוד האישה כורעת, שניהם פונים לאותו כיוון. תנוחה זו מאפשרת שליטה רבה וניתן להתאים אותה בקלות לרמות נוחות שונות.

4. קאוגירל – קאוגירל הופכת את תנוחת המין המסורתית על ראשה – תרתי משמע – כשהאישה למעלה, פונה קדימה או לכיוון החזה של הגבר. תנוחת מין זו יכולה להיות דרך מצוינת להשתלט על זווית החדירה או הקצב, תוך מתן אפשרות לאישה לשלוט בעומק.

5. כפיות – כפיות היא אופציה נהדרת למי שמחפש תנוחת מין נעימה ואינטימית. שני בני הזוג שוכבים בנוחות עם הפנים לאותו כיוון, תוך שהם מצמידים את גופם זה לזה בתנוחה חצי-עוברית. הגבר יכול לבצע את הדחיפה, אך ניתן לשנות את הזווית בהתאם להעדפת בני הזוג.

6. סטנד-אפ – אופציה נועזת למי שלא אכפת לו לערבב אותה, תנוחת המין הזו דורשת קצת איזון וכוח בפלג הגוף העליון. האישה עומדת בזמן שהגבר מחזיק אותה במקומה מאחור. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה הרבה יותר מרוב האחרות ולגבר יש שליטה רבה בזווית הדחיפה.

7. מספריים – תנוחת המין במספריים מחייבת את בני הזוג לחשוב מחוץ לקופסה. בתנוחה ייחודית זו בני הזוג שוכבים על צידיהם בו זמנית, כששתי רגליהם משוכלות מעט. תנוחה זו מאפשרת לשני בני הזוג גישה זה לגופו של זה תוך מתן גירוי מוגבר.

8. הלוטוס – תנוחת המין של הלוטוס, למרות שהייתה בשימוש בפרקטיקות מיניות מזרחיות במשך מאות שנים, נקטפה רק לאחרונה על ידי זוגות מערביים. שני בני הזוג יושבים ברגליים משוכלות, זה מול זה, תוך שהם אוחזים זה בזה לאיזון ותמיכה. תנוחה זו מאפשרת אינטימיות מעולה ומעודדת מגע ישיר במהלך קיום יחסי מין.

9. נשר – תנוחת המין של הנשר נהדרת למי שמחפש אתגר נוסף. האישה שוכבת על גבה בעוד הגבר עומד צמוד אליה מאחור. לאחר מכן הוא מפשק מעט את רגליה וכורע על ברכיו, תוך שהוא דוחף את אגן הירכיים שלו בחזרה לכיוון שלה. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה יותר ומהווה דרך מצוינת להתנסות בזוויות שונות.

10. כיסא – תנוחת מין זו היא כנראה הנוחה ביותר בחבורה כאשר האישה יושבת זקופה על כיסא או על קצה מיטה, כשבן זוגה צונח מהצד. תנוחה זו נהדרת למי שמחפש מפגש מיני אוהב ואינטימי יותר מכיוון שהיא מאפשרת לבני הזוג להסתכל זה בעיניו של זה, ולגבר לשלוט במהירות ובזווית הדחיפה.

11. ישיבה – תנוחת מין זו דורשת מיומנות מסוימת מכיוון שהגבר עומד על האישה, בזמן שהיא יושבת על המיטה או הרצפה. תנוחה זו מאפשרת שליטה רבה על החדירה ויכולה להיות דרך מצוינת להגביר את הסיבולת או הסיבולת של הגבר.

12. עקבים מעל הראש – זו אופציה נהדרת למי שמחפש לערבב את זה. שני בני הזוג נמצאים על גבם, כשהגבר למטה והאישה למעלה, מחליפים לסירוגין את רגליה מראשה – מה שיוצר צורת "V" הפוכה. תנוחת מין זו עובדת הכי טוב עם בן זוג

ll Girls: מבט מעמיק על עולם החברות בתשלום

מבוא המונח "נערת ליווי" מעורר לעתים קרובות מספר עצום של רגשות ודעות מאנשים. יש הרואים בו מקצוע מזדמן, ויש הרואים בו עבודה פסולה ומשפילה מבחינה…

ll Girls: מבט מעמיק על עולם החברות בתשלום

נערות ליווי: מקצוע שנוי במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או עובדות מין, הן אנשים שמקבלים תשלום עבור שירותי מין. בעוד שקיומן של נערות ליווי החל לפני מאות שנים,…

נערות ליווי: מקצוע שנוי במחלוקת

העולם המרתק של נערות ליווי: הבנת המציאות של מקצוע שנוי במחלוקת

המונח "נערות ליווי" מעורר לעתים קרובות תגובות ודעות מעורבות מאנשים. עבור חלק, זה מעלה דימויים של פעילויות שערורייתיות ולא מוסריות, בעוד עבור אחרים, זה פשוט…

העולם המרתק של נערות ליווי: הבנת המציאות של מקצוע שנוי במחלוקת