גולד דאנס

5 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל את חיי האהבה שלך

5 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל את חיי האהבה שלך

קיום חיי מין נהדרים לא חייב לדרוש תמרונים מסובכים או תנוחות מטורפות – והכל מסתכם במה שעובד הכי טוב עבורך ועבור בן זוגך. עם זאת, לפעמים הכנסת משהו חדש לחדר השינה יכולה לעזור להגביר את ההנאה שלכם ולשמור על דברים מרגשים. הנה חמש תנוחות סקס מובטחות לתבל את חיי האהבה שלך!

1. עמדת "G-Whiz"

תנוחה זו קיבלה את שמה מהמיקום שבו רגליה של בת הזוג נעטפות על כתפיו של בן זוגה. כאשר פלג גופה העליון והאגן מורמים מהמיטה, זווית החדירה מוגברת להנאה רבה יותר. תנוחה זו מאפשרת גירוי מוגבר של נקודת הג'י ומציעה חדירה עמוקה. שלא לדבר על כך, זה גם פותח את ההזדמנות עבור בן הזוג הגברי לשחק עם השדיים של בת זוגו תוך כדי חוויית הנאה אולטימטיבית.

2. הפלטירון

הפלאטאיירון או הקאוגירל ההפוכה היא תנוחה מדהימה לזוגות שמחפשים קצת אתגר. החלק הכי טוב? שני בני הזוג מצפים לפינוק כאשר הם מנסים את הברזל השטוח, שבו בת הזוג כורכת את בן זוגה על ידיה וברכיה. לא רק שזה מספק לבן הזוג הנשי גירוי של הדגדגן ונקודת הג'י, אלא זה גם מאפשר לבן הזוג הגברי לשחק איתה בתחומים אחרים.

3. המלגזה הנלהבת
https://www.psysex.co.il/

המלגזה הנלהבת היא מיקום נהדר לזוגות שרוצים לנסות משהו חדש. היא כוללת את בן הזוג השוכב על גבה, בעוד בן זוגה תומך ברגליה בידיו. זה מגדיל את זווית החדירה, ומציע גירוי מוגבר. בנוסף, עם רגליה באוויר, בן זוגה יכול בקלות לשחק עם השיער, הצוואר, השדיים ואזורים רגישים אחרים תוך כדי דחיפה.

4. הגשר

זוהי תנוחה מצוינת עבור אותם זוגות שלא אכפת להם לקבל פיזית. זה דורש מבת הזוג לקחת תנוחת גשר, כשפלג גופה העליון מחוץ למיטה בעוד רגליה ישרות ופרושות. זה מאפשר חדירה עמוקה, וקל לבן זוגה למשוך אותה קרוב יותר להנאה מוגברת.

5. הרגל על הרגל

תנוחה זו מובטחת לספק הנאה אינטנסיבית לשני בני הזוג. בן הזוג הגברי שוכב על גבו ואילו בת הזוג הנשית שוכבת עליו. לאחר מכן היא כורכת את רגלה מעל זו של בן זוגה, ויוצרת צורת "X" המציעה רמה מוגברת של גירוי עבור שניהם. תנוחה זו נהדרת גם למשחק מקדים ממושך, מכיוון ששני בני הזוג יכולים להגיע בקלות זה לאזורים הארוגניים של זה.

כשמדובר בתיבול חיי המין שלך, משתלם להיות יצירתי ויוזם. המפתח הוא למצוא עמדה שעובדת עבור שני בני הזוג ויוצרת הנאה הדדית. עם חמש עמדות אלה, אתה בטוח למצוא משהו שיעזור לקחת את חיי האהבה שלך לרמה חדשה לגמרי.

20 סיפורי סקס משכנעים

החוויה האנושית רוויה בסיפורי סקס - מהטרגי ועד הקומי וכל מה שביניהם. בין אם זה רומן נואש ומלא תשוקה או מסע לשלוט באמנות הפיתוי, חקירת…

20 סיפורי סקס משכנעים

זקפות: כל מה שאתה צריך לדעת

זקפות הן תהליכים ביולוגיים מורכבים המתרחשים בגוף הגברי וחיוניים לעוררות מינית. למרות שרובנו מכירים את המונח, עדיין יש הרבה מה ללמוד ולהבין עליו. מאמר זה…

זקפות: כל מה שאתה צריך לדעת

בלוגים ארוטיים: סקירה כללית של תת-הז'אנר ההולך וגדל של כתיבה ארוטית

בלוגים ארוטיים, או בלוגים סקס כפי שנקרא לפעמים תת הז'אנר, קיימים מאז אמצע שנות התשעים. כתיבת בלוג ארוטית מתמקדת בדרך כלל במין ובפעילויות מיניות מנקודת…

בלוגים ארוטיים: סקירה כללית של תת-הז'אנר ההולך וגדל של כתיבה ארוטית