גולד דאנס

7 טיפים חיוניים לבחירת צעצועי המין הנכונים להנאה עצמית של גברים

7 טיפים חיוניים לבחירת צעצועי המין הנכונים להנאה עצמית של גברים

ככל שההנאה המינית הגברית הופכת מקובלת יותר ויותר בחברה, יותר גברים פונים לצעצועי מין כדי להגביר את רמות שביעות הרצון העצמית שלהם. עם זאת, מגוון רחב של זנים זמינים יכול להיות מאיים ולהשאיר גברים תוהים איזה צעצוע הוא הטוב ביותר עבורם. כדי לעזור לך לצמצם את זה, הנה שבעה טיפים חיוניים שיעזרו לבחור את צעצוע המין הנכון להנאה עצמית של גברים.

 1. דע את האנטומיה שלך:  לפני שאתה בוחר צעצוע מין, חשוב להבין את האנטומיה שלך ולקבל מושג לאילו אזורים בגופך אתה רוצה לכוון. ידיעת מיקום הערמונית שלך, כמו גם את האזורים בגופך הרגישים ביותר, תבטיח כי תבחר צעצוע מין המתאים ביותר לגופך. תוכל לפנות אל נערות ליווי, שם תוכל להתנסות וללמוד מה מתאים עבורך. 

2. מחקר: יש מגוון רחב של צעצועי מין בשוק, ולכן חשוב לעשות את המחקר שלך ולבדוק את התכונות השונות של כל סוג כדי לקבוע מה הכי טוב בשבילך. שקול לא רק את הגודל והצורה של כל צעצוע, אלא גם את החומר, עוצמת הרטט, רמות הרעש וחיי הסוללה.

 3. לך על איכות: : למרות שזה עשוי להיות מפתה ללכת על האפשרות הזולה ביותר, אתה תמיד צריך לבחור איכות על פני מחיר. צעצועי מין איכותיים יהיו עשויים מחומרים בטוחים לגוף, והם נוטים הרבה פחות להישבר או להתקלקל.
4. קח בחשבון בטיחות: הקפידו לבדוק את מדריך ההוראות של הצעצוע לפני שמתחילים, ואל תהססו לשאול שאלות במידת הצורך. צעצועי מין עשויים לדרוש שימון ו / או אמצעי זהירות בעת הכנסתם, ויש להתייחס ברצינות לכל אזהרות.
5. התייעץ עם איש מקצוע: אם אינך מכיר את עולם צעצועי המין, או אם אתה זקוק לעזרה בבחירת הטוב ביותר לצרכים הייחודיים שלך, שיחה עם איש מקצוע היא דרך מצוינת להבטיח שתקבלו את ההחלטה הנכונה. פשוט התייעץ עם צוות המכירות בחנות. 

6. בדקו אותו: ברגע שיש לכם צעצוע בראש, חשוב לבדוק אותו לפני הרכישה. זה יכול להיעשות בנוחות של הבית שלך, או שזה יכול להיעשות בחנות למבוגרים. לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, חשוב לוודא שהצעצוע נוח ומספק את הגירוי הרצוי.

7. תכננו מראש: תמיד עדיף לתכנן מראש בעת שימוש בצעצועי מין. משמעות הדבר היא כי אתה צריך את הכלים הדרושים זמינים (חומר סיכה, ניקוי, וכו '), ולוודא כי הצעצוע שבחרת מנוקה ביסודיות לאחר כל שימוש.

על ידי ביצוע שבעת הטיפים החיוניים האלה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא צעצוע מין מושלם לצרכי ההנאה העצמית שלך. למרות מגוון האפשרויות הרחב הקיים, בחירה מושכלת תבטיח שבסופו של דבר תקבלו את הצעצוע המושלם שיעזור לכם להגיע לרמות חדשות של הנאה.

ll Girls: מבט מעמיק על עולם החברות בתשלום

מבוא המונח "נערת ליווי" מעורר לעתים קרובות מספר עצום של רגשות ודעות מאנשים. יש הרואים בו מקצוע מזדמן, ויש הרואים בו עבודה פסולה ומשפילה מבחינה…

ll Girls: מבט מעמיק על עולם החברות בתשלום

נערות ליווי: מקצוע שנוי במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או עובדות מין, הן אנשים שמקבלים תשלום עבור שירותי מין. בעוד שקיומן של נערות ליווי החל לפני מאות שנים,…

נערות ליווי: מקצוע שנוי במחלוקת

העולם המרתק של נערות ליווי: הבנת המציאות של מקצוע שנוי במחלוקת

המונח "נערות ליווי" מעורר לעתים קרובות תגובות ודעות מעורבות מאנשים. עבור חלק, זה מעלה דימויים של פעילויות שערורייתיות ולא מוסריות, בעוד עבור אחרים, זה פשוט…

העולם המרתק של נערות ליווי: הבנת המציאות של מקצוע שנוי במחלוקת