גולד דאנס

גבעתיים: עיר התרבות והקסם האייקונית של ישראל

גבעתיים: עיר התרבות והקסם האייקונית של ישראל

גבעתיים היא אחת הערים האייקוניות בישראל, הממוקמת בין תל אביב לרמת גן. העיר, הקרויה על שם העיר המקראית גבע, מונה כיום מעל 59,000 תושבים – מה שהופך אותה לחמישית בגודל אוכלוסייתה בישראל. העיר ידועה בתחושה החזקה של קהילה ותרבות, ויש הרבה מה לחקור ולגלות כאן.

מרכז העיר הוא אחד המראות המרשימים ביותר למראה. עם רחובות עטורי עצים, פארקים עטורי פרסים ואגם יפהפה, גבעתיים היא נווה מדבר בסביבה שלווה. העיר היא ביתם של מוזיאונים וגלריות רבים, כמו גם מגדל שלום, בית אלון ובית תעסיה ההיסטורי המציגים את המורשת התרבותית של העיר.

כלכלת גבעתיים מתרכזת סביב מגזר הטכנולוגיה והעסקים הקטנים. נוכחותן של חברות גדולות כמו מיקרוסופט, אמדוקס ואלתא הפכה את העיר ליעד אטרקטיבי עבור סטארט-אפים, טכנולוגיה ואנשי עסקים.

גבעתיים מנוקדת ברבות מאותן תרבויות בתי קפה של תל אביב, ומציעה קפה מהטובים ביותר בסביבה. יש הרבה מקומות לחקור ולמצוא משהו ייחודי להאכיל את הנפש, מבוטיקים אופנתיים של מעצבים לחנויות רהיטי מעצבים, וכמה מהמסעדות והמאפיות הטובות ביותר.

לאתר
העיר גאה במיוחד בסצנת תרבות המוזיקה העצמאית שלה. פסטיבל המוזיקה tSviva הולך חזק מאז שנתו הראשונה, ומפגיש בין להקות ידועות וייחודיות המנגנות רוק, סול, רגאיי, פולק, אלקטרוני ואינדי. פריים גבעתיים היא גם ביתם של עשרות יקבים ומבשלות בירה מקומיים עצמאיים, המציעים סיורים וטעימות פופולריים מאוד.

תושבי גבעתיים עיצבו מסורות תרבותיות ודתיות חזקות, החל מהתובנות העשירות של חכמי התלמוד שחיו כאן בעבר, ועד לגברים ולנשים מגבעתיים ששירתו בגאווה בכוחות המזוינים. שירות הוא אחד הערכים העליונים הנלמדים לאזרחי גבעתיים מילדות, ובית הספר המקומי חורב הוא עדות לערך זה.

גבעתיים היא התגלמות מה שישראל צריכה להיות – כור היתוך של תרבויות ולאומים, עם תחושה ייחודית של קהילה ותרבות. התרבות, הרוח והמורשת שלה עומדים חזקים וגאים כאן בעיר היפה הזו. כדאי לבקר כדי לחוות את זה בעצמך.

20 סיפורי סקס משכנעים

החוויה האנושית רוויה בסיפורי סקס - מהטרגי ועד הקומי וכל מה שביניהם. בין אם זה רומן נואש ומלא תשוקה או מסע לשלוט באמנות הפיתוי, חקירת…

20 סיפורי סקס משכנעים

זקפות: כל מה שאתה צריך לדעת

זקפות הן תהליכים ביולוגיים מורכבים המתרחשים בגוף הגברי וחיוניים לעוררות מינית. למרות שרובנו מכירים את המונח, עדיין יש הרבה מה ללמוד ולהבין עליו. מאמר זה…

זקפות: כל מה שאתה צריך לדעת

בלוגים ארוטיים: סקירה כללית של תת-הז'אנר ההולך וגדל של כתיבה ארוטית

בלוגים ארוטיים, או בלוגים סקס כפי שנקרא לפעמים תת הז'אנר, קיימים מאז אמצע שנות התשעים. כתיבת בלוג ארוטית מתמקדת בדרך כלל במין ובפעילויות מיניות מנקודת…

בלוגים ארוטיים: סקירה כללית של תת-הז'אנר ההולך וגדל של כתיבה ארוטית