גולד דאנס

דירות דיסקרטיות: המקצוע העתיק בעולם

דירות דיסקרטיות: המקצוע העתיק בעולם

לאורך ההיסטוריה, המקצוע העתיק ביותר בעולם היה דירות דיסקרטיות. דירה דיסקרטית, או דירה דיסקרטית, הוא מקום שבו ניתנים שירותי מין תמורת תשלום. בחלקים מסוימים של העולם, פעולות אלה הן חוקיות, בעוד שבאחרים הן נחשבות בלתי חוקיות או בלתי חוקיות. בכל מקרה, הם פועלים כבר מאות שנים ועדיין נשארים פופולריים היום.

מקורם של הדירות הדיסקרטיות הוא בחברות שומריות ובבליות עתיקות, שבהן הזונות כונו לעתים קרובות "נשים קדושות" וסגדו להן כאלות. ייתכן שהרעיון של דירות דיסקרטיות היה קיים גם במצרים העתיקה, שכן ידוע שלזונות היו מגורים משלהן בארמון פרעה. החוקים המפורסמים ביותר נגד זנות, לעומת זאת, נחקקו על ידי היוונים והרומאים שאימצו בגלוי את הרעיון של דירות דיסקרטיות. בחברות אחרות, כמו הודו העתיקה, דירות דיסקרטיות היו נסבלים אך לא התקבלו בגלוי.

בעידן המודרני ישנם דירות דיסקרטיות חוקיים ובלתי חוקיים. בארצות הברית, למשל, דירות דיסקרטיות ישרא סקס רבים מורשים על ידי הרשויות המקומיות ומפוקחים על ידי רשויות הבריאות. בדרך כלל, בסוג זה של פעולה, השירותים הניתנים נחשבים בטוחים וללא ניצול. עם זאת, ישנם עדיין דירות דיסקרטיות הפועלים בצללים של החברה הנחשבים בלתי חוקיים. דירות דיסקרטיות מסוג זה נתונים לפשיטות משטרתיות ופשיטות של הרשויות המקומיות.

למרות אי החוקיות של חלק מהדירות הדיסקרטיות, עדיין מדובר בתעשייה מקובלת ונסבלת בחלקים רבים של העולם. למרות שיש ויכוח רב על המוסריות והחוקיות של המקצוע, נראה שאין ספק שהוא מועיל למי שבוחר לעסוק בו. בפרט, עובדות מין רבות מדווחות כי הן מסוגלות להשיג רמה של ביטחון כלכלי שאחרת לא היו מסוגלות לקיים. במקרים מסוימים, תנאי העבודה של נשים אלה הם למעשה די ראוי להערצה ולעתים קרובות הם די בטוחים.

כמה מדינות אף הרחיקו לכת והפכו את הפרקטיקה שלה לחוקית, בעיקר כמה מדינות אירופיות כמו גרמניה, שם עבודת מין נחשבת לעבודה חוקית וכפופה למיסוי כמו כל עבודה אחרת.

למרות העובדה שמדובר בתעשייה עתיקה ומודרנית, דירות דיסקרטיות נותרים במידה רבה לא מובנים ונתפסים עם הרבה סטיגמה ודעות קדומות. זה חבל, שכן מדובר בתעשייה שפועלת כבר מאות שנים וממשיכה להיטיב עם מי שבוחר לעסוק בה, גם אם החברה הכללית אולי לא תקבל אותה לחלוטין.

"דע למה לצפות כשאתה שוכר

"דע למה לצפות כשאתה שוכר נערת ליווי" למרות שחברות מודרניות רבות הופכות פתוחות יותר לסוגים שונים של ביטוי מיני, זה עדיין יכול להיות שנוי במחלוקת…

"דע למה לצפות כשאתה שוכר

בלוגים ארוטיים: דרך מפתה לחקור את המיניות שלך

בלוגים ארוטיים הופכים פופולריים יותר ויותר כדרך לחקור נטיות מיניות אישיות. הם צורה מקוונת של פרסום אישי, בדרך כלל מורכב בפורמט יומן או נרטיב אישי,…

בלוגים ארוטיים: דרך מפתה לחקור את המיניות שלך

שחררו את הפנטזיות הארוטיות הפרועות ביותר שלכם

חקירת הפנטזיות שלנו מספקת הזדמנות לחקור את עצמנו ברגעים האינטימיים ביותר שלנו, לדחוף את גבולות הרצונות שלנו מבלי להתפשר על מערכות היחסים שלנו. בין אם…

שחררו את הפנטזיות הארוטיות הפרועות ביותר שלכם