גולד דאנס

כנות בשיחה על סקס

כנות בשיחה על סקס

עבור רבים, המחשבה לדבר על סקס היא מרתיעה מדי או פשוט מביכה. זה יכול להיות קשה לנסח במילים מה אתה רוצה בחדר השינה, ולעתים קרובות זוגות אפילו לא יודעים איפה להתחיל. לפעמים, סקס יכול להפוך לטאבו – במיוחד אם אתם זוג שבקושי מדבר על הנושא. אבל במציאות, אין צורך במבוכה כשזה מגיע לתקשורת על סקס. למעשה, ניהול שיחות כנות על הרצונות שלך יכול לעזור להגביר את האינטימיות בינך לבין בת הזוג שלך, ולכן כדאי לנהל את השיחה. הנה כמה טיפים איך לדבר על סקס בלי המבוכה.

לשמור על שיחה כנה

היו כנים. כאשר מתקשרים על סקס, חשוב לנהל שיחה פתוחה וכנה. אל תפחדו לומר את האמת שלכם ותנו לבת הזוג שלכם לדעת ממה אתם נהנים או לא נהנים. ככל שאתה רוצה שבת הזוג שלך תגיד לך מה גורם לה להיות מרוצה, אתה תצטרך לעשות את אותו הדבר. אין טעם לשקר על זה או לנסות להמציא משהו רק כדי לפייס את בת הזוג שלך. להיות כנים ופתוחים יעזור לוודא שהקשר המיני נשאר חזק.קח את זה לאט. הרבה אנשים עשויים להרגיש מוצפים על ידי המחשבה על שיחה על סקס, אז זה יכול להיות מועיל לקחת את הדברים לאט. התחל בקטן, על ידי דיבור על כמה דברים שאתה עשוי לאהוב, ולאחר מכן בהדרגה להעביר את השיחה לעבר נושאים אינטימיים יותר. זה יכול לעזור להקל על החשש שמגיע עם דיבור על מין, וזה יכול לעזור לשיחה לזרום בצורה חלקה יותר.

היו מכבדים. חשוב לזכור שאין דרך אחת נכונה לקיים יחסי מין, והצרכים והרצונות של כל זוג שונים. משמעות הדבר היא שחשוב להתייחס לבת הזוג שלך בכבוד כאשר מדברים על סקס – בין אם זה נושא שאתה מסכים עליו או לא מסכים עליו. כבוד לבת הזוג שלך תמיד צריך להיות הדבר החשוב ביותר בכל שיחה על מין.

אם אתה עדיין מרגיש מוזר לדבר על סקס, יש דרכים אחרות להרגיש בנוח ולחקור את הנושא. לדוגמה, התבוננות בנערות ליווי בישראל יכולה להיות דרך מצוינת לחקור סוגים שונים של חוויות מיניות מבלי לנהל את השיחה המביכה. זה יכול להיות משחרר לחקור את הנושא עם מישהו פתוח ומוכן לענות על כל שאלה שיש לך.

בסופו של דבר, לדבר על סקס לא חייב להיות חוויה מביכה או לא נוחה. בין אם אתם מדברים עם בת הזוג שלכם או עם אדם אחר, שיחה פתוחה וכנה על הרצונות שלכם היא המפתח. זה יכול להיות כלי נהדר גם להבנת המיניות שלך וגם לשיפור מערכת היחסים שלך. אז קדימה, עשו את הקפיצה – שיחה על סקס עשויה להיות הצעד הטוב ביותר שתוכלו לעשות כדי לחזק את האינטימיות שלכם.

אם תרצה לדעת יותר על סקס, המורות הכי טובות נמצאות בסוכנות הליווי zavita.co.il

20 סיפורי סקס משכנעים

החוויה האנושית רוויה בסיפורי סקס - מהטרגי ועד הקומי וכל מה שביניהם. בין אם זה רומן נואש ומלא תשוקה או מסע לשלוט באמנות הפיתוי, חקירת…

20 סיפורי סקס משכנעים

זקפות: כל מה שאתה צריך לדעת

זקפות הן תהליכים ביולוגיים מורכבים המתרחשים בגוף הגברי וחיוניים לעוררות מינית. למרות שרובנו מכירים את המונח, עדיין יש הרבה מה ללמוד ולהבין עליו. מאמר זה…

זקפות: כל מה שאתה צריך לדעת

בלוגים ארוטיים: סקירה כללית של תת-הז'אנר ההולך וגדל של כתיבה ארוטית

בלוגים ארוטיים, או בלוגים סקס כפי שנקרא לפעמים תת הז'אנר, קיימים מאז אמצע שנות התשעים. כתיבת בלוג ארוטית מתמקדת בדרך כלל במין ובפעילויות מיניות מנקודת…

בלוגים ארוטיים: סקירה כללית של תת-הז'אנר ההולך וגדל של כתיבה ארוטית