גולד דאנס

כנות בשיחה על סקס

כנות בשיחה על סקס

עבור רבים, המחשבה לדבר על סקס היא מרתיעה מדי או פשוט מביכה. זה יכול להיות קשה לנסח במילים מה אתה רוצה בחדר השינה, ולעתים קרובות זוגות אפילו לא יודעים איפה להתחיל. לפעמים, סקס יכול להפוך לטאבו – במיוחד אם אתם זוג שבקושי מדבר על הנושא. אבל במציאות, אין צורך במבוכה כשזה מגיע לתקשורת על סקס. למעשה, ניהול שיחות כנות על הרצונות שלך יכול לעזור להגביר את האינטימיות בינך לבין בת הזוג שלך, ולכן כדאי לנהל את השיחה. הנה כמה טיפים איך לדבר על סקס בלי המבוכה.

לשמור על שיחה כנה

היו כנים. כאשר מתקשרים על סקס, חשוב לנהל שיחה פתוחה וכנה. אל תפחדו לומר את האמת שלכם ותנו לבת הזוג שלכם לדעת ממה אתם נהנים או לא נהנים. ככל שאתה רוצה שבת הזוג שלך תגיד לך מה גורם לה להיות מרוצה, אתה תצטרך לעשות את אותו הדבר. אין טעם לשקר על זה או לנסות להמציא משהו רק כדי לפייס את בת הזוג שלך. להיות כנים ופתוחים יעזור לוודא שהקשר המיני נשאר חזק.קח את זה לאט. הרבה אנשים עשויים להרגיש מוצפים על ידי המחשבה על שיחה על סקס, אז זה יכול להיות מועיל לקחת את הדברים לאט. התחל בקטן, על ידי דיבור על כמה דברים שאתה עשוי לאהוב, ולאחר מכן בהדרגה להעביר את השיחה לעבר נושאים אינטימיים יותר. זה יכול לעזור להקל על החשש שמגיע עם דיבור על מין, וזה יכול לעזור לשיחה לזרום בצורה חלקה יותר.

היו מכבדים. חשוב לזכור שאין דרך אחת נכונה לקיים יחסי מין, והצרכים והרצונות של כל זוג שונים. משמעות הדבר היא שחשוב להתייחס לבת הזוג שלך בכבוד כאשר מדברים על סקס – בין אם זה נושא שאתה מסכים עליו או לא מסכים עליו. כבוד לבת הזוג שלך תמיד צריך להיות הדבר החשוב ביותר בכל שיחה על מין.

אם אתה עדיין מרגיש מוזר לדבר על סקס, יש דרכים אחרות להרגיש בנוח ולחקור את הנושא. לדוגמה, התבוננות בנערות ליווי בישראל יכולה להיות דרך מצוינת לחקור סוגים שונים של חוויות מיניות מבלי לנהל את השיחה המביכה. זה יכול להיות משחרר לחקור את הנושא עם מישהו פתוח ומוכן לענות על כל שאלה שיש לך.

בסופו של דבר, לדבר על סקס לא חייב להיות חוויה מביכה או לא נוחה. בין אם אתם מדברים עם בת הזוג שלכם או עם אדם אחר, שיחה פתוחה וכנה על הרצונות שלכם היא המפתח. זה יכול להיות כלי נהדר גם להבנת המיניות שלך וגם לשיפור מערכת היחסים שלך. אז קדימה, עשו את הקפיצה – שיחה על סקס עשויה להיות הצעד הטוב ביותר שתוכלו לעשות כדי לחזק את האינטימיות שלכם.

אם תרצה לדעת יותר על סקס, המורות הכי טובות נמצאות בסוכנות הליווי zavita.co.il

הבנת המורכבות של התמכרות למין: גורמים, סימפטומים ואפשרויות טיפול

התמכרות למין, הידועה גם בשם היפרסקסואליות או התנהגות מינית כפייתית, היא נושא שנפגש לעתים קרובות עם טאבו ובושה. עם זאת, המציאות היא כי התמכרות למין…

הבנת המורכבות של התמכרות למין: גורמים, סימפטומים ואפשרויות טיפול

עולם נערות הליווי: הבנת התעשייה והנשים שמאחוריה

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן נשים המספקות שירותי חברות ומין תמורת תשלום. למרות שזה אולי נראה כמו הגדרה פשוטה, יש עולם עצום…

עולם נערות הליווי: הבנת התעשייה והנשים שמאחוריה

ondoms: כלי חיוני לבריאות מינית ומניעה

מבוא קונדומים, הידועים גם בשם גומי, הם אחת הצורות הנפוצות והנגישות ביותר של אמצעי מניעה מחסום. מדובר בנדן דק העשוי מלטקס, פוליאוריתן או חומרים סינתטיים…

ondoms: כלי חיוני לבריאות מינית ומניעה