גולד דאנס

20 סיפורי סקס משכנעים

20 סיפורי סקס משכנעים

החוויה האנושית רוויה בסיפורי סקס – מהטרגי ועד הקומי וכל מה שביניהם. בין אם זה רומן נואש ומלא תשוקה או מסע לשלוט באמנות הפיתוי, חקירת המגוון המגוון של סיפורי מין יכולה להציע תובנה לגבי אקולוגיה של ההתנהגות האנושית. מטקסטים דתיים ועד ספרות ארוטיקה מהבילה, הנה עשרים מסיפורי הסקס הכי משכנעים שיש.

1. הרקדנית והפטרונית שלה

קלאסיקה נצחית זו מתארת את הרומן הלוהט בין רקדנית צעירה וענייה לבין פטרונה האריסטוקרט המבוגר. העלילה מתרחשת בווינה של תחילת המאה, ועוקבת אחר מסעה הסוער של הרקדנית מעליבות למותרות, והמסלול הדקדנטי אך הטרגי בסופו של דבר של מערכת היחסים שלהם.

2. הנימפה והרועה

אגדה עתיקה זו, המשותפת לדורות, מספרת על נימפת מים שמימית המתאהבת ברועה צאן תמים. ככל שהקשר ביניהם מעמיק, הם מתחייבים לאהבה נצחית, אך מתמודדים עם טרגדיה קורעת לב כתוצאה מהשוני במעמדם החברתי.

3. אנקת גבהים

הרומן הקלאסי של אמילי ברונטה בוחן רומן סוער אך סוער בין שתי הדמויות הראשיות, הית'קליף וקתרין. הרומן שלהם מתרחש בגבהים הקודרים והמלהיבים של יורקשייר, ומהר מאוד הופך לאובססיה קטלנית ולכאב לב בלתי פתור.

4. המאהב של ליידי צ'טרלי

אחד מסיפורי המין השנויים ביותר במחלוקת אך האהובים ביותר בכל הזמנים, "מאהבה של ליידי צ'טרלי" של ד.ה. לורנס מספר את סיפור הרומן של אריסטוקרט צעיר עם שומר העיזבון של בעלה. הרומן הפך לפרשנות מכוננת של מערכת המעמדות החברתית הבריטית ולחגיגה ארוטית גלויה של תענוגות בשר.

5. חוג גדי

"חוג מזל גדי" של הנרי מילר, הממשיך את עבודתו של המחבר שהחלה ב"חוג הסרטן", הוא בחינה חצופה ולעתים קרובות ארוטית של החיים בניו יורק. הספר עוקב אחר גיבור חסר שם המנווט במורכבויות של אהבה ומערכות יחסים במטרופולין הסוער.

6. רומיאו ויוליה

סיפור האהבה המפורסם ביותר של ויליאם שייקספיר הוא עדות נצחית לעוצמתה ועוצמתה של אהבת נעורים אסורה. סיפורם של רומיאו ויוליה מציע מדיטציה מרגשת על התמותה והתשוקות שמכלה אותנו.

7. הנסיכה והאפונה

אגדה קלאסית זו עוקבת אחר נסיכה יפהפייה כשהיא מנסה לעבור מבחן שהציבה המלכה כדי להפגין את מלכותה. הבדיקה כוללת אפונה בודדת המונחת מתחת לערימת מזרנים כדי לבדוק את רגישותה לאי נוחות – והיא משמשת גם כמטאפורה לכוחו של קשר פיזי במערכת יחסים.
telavivplastic.com

8. שירת שלמה

ספר זה בתנ"ך הוא אחד מסיפורי המין העתיקים ביותר בספרות. אנליסטים מתארים את הספר כ"טעון ארוטית" ושופע סמלים תכופים של תשוקה ואינטימיות.

9. קריאת הפרא

רומן ההרפתקאות של ג'ק לונדון עוקב אחר כלב שנלכד בשם באק שבסופו של דבר לומד להפוך למנהיג להקה עז ונאמן. הרעיון של "קריאת הפרא" יכול להתפרש כהשתקפות של דחף מיני ראשוני במסעו של באק, המשקף את כוחו של דחף חייתי לעבר אינטימיות פיזית.

10. מאדאם בובארי

יצירת המופת של גוסטב פלובר בספרות הצרפתית מתעדת את חייה ומותה הטרגי של אמה בובארי, אישה נשואה באומללות המחפשת סיפוק בענייניה הנואפים. הספר הוא תיאור חי של כוחה של התשוקה, ושיר הלל למורכבות המצב האנושי.

11. הדקאמרון

יצירה ספרותית זו מהמאה ה-14 היא אוסף של 100 נובלות המספרות את מסעותיהם של צעירים בדיוניים המחפשים מקלט מהמגפה. בקובץ סיפורי סקס זה, הנובלות חוקרות נושאים של אהבה, צניעות ורדיפת הנאה.

12. יוליסס

הרומן הטלאולוגי והכאוטי של ג'יימס ג'ויס זוכה לשבחי הביקורת כאחת מיצירות האמנות החשובות ביותר של המאה ה-20. באודיסיאה מודרנית זו, ג'ויס מספר את סיפור מסעו הפרובוקטיבי של לאופולד בלום כשהוא מתעמק בתשוקותיו המיניות.

13. קיץ 42'

דרמת התבגרות קלאסית זו עוקבת אחר סיפורו של נער בן 15 שמתאהב באישה שגילה כפול מגילו. הבעת אהבתו הראשונה היא תזכורת נוקבת לכוחם של כמיהות נעורים ותמימות אל מול החיים

"דע למה לצפות כשאתה שוכר

"דע למה לצפות כשאתה שוכר נערת ליווי" למרות שחברות מודרניות רבות הופכות פתוחות יותר לסוגים שונים של ביטוי מיני, זה עדיין יכול להיות שנוי במחלוקת…

"דע למה לצפות כשאתה שוכר

בלוגים ארוטיים: דרך מפתה לחקור את המיניות שלך

בלוגים ארוטיים הופכים פופולריים יותר ויותר כדרך לחקור נטיות מיניות אישיות. הם צורה מקוונת של פרסום אישי, בדרך כלל מורכב בפורמט יומן או נרטיב אישי,…

בלוגים ארוטיים: דרך מפתה לחקור את המיניות שלך

שחררו את הפנטזיות הארוטיות הפרועות ביותר שלכם

חקירת הפנטזיות שלנו מספקת הזדמנות לחקור את עצמנו ברגעים האינטימיים ביותר שלנו, לדחוף את גבולות הרצונות שלנו מבלי להתפשר על מערכות היחסים שלנו. בין אם…

שחררו את הפנטזיות הארוטיות הפרועות ביותר שלכם